Wpis z mikrobloga

Angielski na poziomie przedszkolaka, łaszenie się przed Niemcami, bezradność wobec Unii Europejskiej - to tylko niektóre z rażących przykładów impertynenckich wobec narodu Polskiego zachowań "Słońca Peru".

8 lat rządów Platformy Obywatelskiej - wszyscy znamy ich konsekwencje.
Codziennie doświadczamy pokłosi armagedonu zafundowanego nam przez najgorszy rząd w historii.
Piotr Konieczka powiedział: "Naród, który nie zna swej historii skazany jest na jej powtórne przeżycie." -
powtórnych rządów Platformy Obywatelskiej nikt nie chce. To koszmar, którym się straszy dzieci na Podlasiu.

Jak w rzeczywistości wyglądała historia rządów Tuska?

Czy Polska jest skazana na powtórkę degrengolady zafundowanej nam przez lewackiego cerbera z Brukseli?
Czy jego rządy faktycznie były tak dobre, jak proniemieckie media usiłują nam wmówić?
Świetny, unijny negocjator czy też brukselska Maria Magdalena, naiwnie wykorzystywana przez eurokratów?
Czy Donald Tusk rzeczywiście wyrzekł się liberalnych poglądów, tak jak św. Piotr wyrzekł się Jezusa?
Ile lat zajmie nam nadrobienie strat wywołanych przez nieprzemyślane reformy rudego chochlika?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują tuż przed wami.
Z okazji 59 urodzin Donalda Tuska. przygotowaliśmy zestawienie 59 największych potknięć ryżego socjalisty z Trójmiasta.

#neuropa #polityka #sprawadlalernera #korolukmasakruje #goofaskomentuje #doctormanhattancontent
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@ediz4: Dlatego za obrażanie miałem raz. Dostałem za nazwanie "idiota" osoby która twierdziła że w Polsce nie da się odłożyć 3 osobowej rodzinie kasy na dom gdzie jedna osoba zarabia 3000 euro. Większość za nieodpowiedni język gdzie nie obrażam żadnego użytkownika z "imienia"
  • Odpowiedz
  • 0
@Scarllet: znam wiele osób różniących się poglądami. Mam wielu znajomych co mają inne zdanie w wielu tematach ale nie atakują nienawiścią bo ktoś myśli inaczej. I mam na myśli o życzeniach śmierci itp.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Ja również mam bardzo różnorodnych znajomych, nikt nie epatuje poglądami, a tym bardziej nie posuwa się do wyzwisk, jednak Ty akurat obrażasz i to w prymitywny sposób choćby katolików. Jestem niewierzącą osobą, ale nigdy nie posunęłabym się do czegoś takiego. Tak więc gdzie tu logika w Twojej wypowiedzi?
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Dobrze wiesz, który wpis mam na myśli - ten o Matce Boskiej, w którym z pewnością wiele katolików poczuło się dotkniętych (w komentarzach też widziałam), no i kolejny wpis o intencję o zniszczenie Kościoła celowo otagowany mirkomodlitwa. To takie dziecinne wyśmiewanie wierzących, a Twoich motywacji do dziś nie jestem w stanie zrozumieć (no prócz właśnie przysłowiowego plucia w twarz katolikom).
  • Odpowiedz
  • 0
@Scarllet: nie wiem o co chodzi z Matką Boską.

Oczywiście, że to było wysmianie. Wysmianie Kościoła bo dawno odbiegl od chrześcijanstwa. I zabawne bo sam jestem osobą wierzącą. Plucie? Interpretacja dziwnych odchylow katolików to nie plucie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Scarllet: Kiedy znajdę czas i chęci to zacznę. Mój styl to taki jak widać. Na wykopie jestem właśnie by sobie tak pisać. Merytorycznie mogę podyskutować w rozmowie w cztery oczy.
  • Odpowiedz