Wpis z mikrobloga

Mirki czytam Drogę królów, jestem na około 300 stronie i tak średnio bym powiedział.
Jedyne co do tej pory mnie zainteresowało to Kaladin.
Ogółem strasznie dużo #!$%@? o niczym konkretnym, wszystko bardzo rozdmuchane.
Rozkręci się to?
#ksiazki
  • 12
@Qardius: @WujaAndzej: to narazie jeszcze zostanę przy tym, ogółem napisane jest ok i czyta się dobrze ale jeżeli chodzi o fabułę to do tej pory jest dramat. Nie dzieje się praktycznie nic a w tej objętosci juz by można było dobrą książkę zawrzeć
@Szefu: a mnie właśnie Kaladin przypadł do gustu najmniej ze wszystkich "głównych" postaci. Też niemiłosiernie męczyłam się z "Drogą królów", ale Sanderson kreuje na tyle ciekawe światy, że mimo wszystko nie mogłam odłożyć jej na bok na długi czas. Pod koniec następuje przyśpieszenie akcji i sporo rzeczy zaczyna się wyjaśniać, imho warto doczytać. :) #bojowkashallan Jakoś na dniach zaczynam "Słowa światłości", mam nadzieję że utrzyma poziom, bo hajp jest na tę
via Android
  • 0
@blezio:
@biegajaca_z_nozyczkami: właśnie z jednej strony podoba mi się ten klimat, dobrze się czyta (wtedy kiedy coś się dzieje) itp a z drugiej jak narazie większość tekstu to smuty które nic nie wprowadzają do fabuły.
Tak czy owak czytam dalej, liczę na to że macie rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szefu: namawiał bym Cię bo Droga Królów i Słowa Światłości to moje najlepsze książki jakie czytałem, ale jak mi piszesz, że 300 stron słabo to wolę nie bo nie warto. Widocznie nie twój gatunek