Wpis z mikrobloga

@Ozor: Ptracker, PLP, realtime, tyreapp i laps(?) Ale mam skrót klawiszowy na kierownicy którym chowam wszystkie apki. No i virtual mirror jeżeli traktować to jako apkę. A no i pitconfig teraz zainstalowałem, ale jeszcze nie przetestowałem.
@RealAKP: Temp Core to temp wnetrza opony, 3 rózne temp na oponie to temp powierzchniowa lewej, srodkowej i prawej części opony, Kolor opony niebieski =zimne zielone=optymalne czerwone=gorace, Pasek pionowy to tyre wear. A i temp powierzchni opony pokazuje temp w miejscu styku opony z torem. I jeszcze jest cisnienie opony.
@snsv: Wielkie dzięki, niepokoi mnie trochę, że często nie potrafię wyjść z "niebieskich" opon... A na Imoli np. cały czas miałem lewą przednią oponę niebieską.A czerwony mi się nigdy nie pojawił jeszcze. Nie ufam jakoś tej apce ( ͡º ͜ʖ͡º)
@RealAKP: zalezy od samochodu i ustawien :) Gdy opony sa zimne mozna zwiekszyc TOE, co powinno poprawic stabilnosc. A np bawiac sie Audi R8 na BCC mialem problem z tylnymi oponami ktore osiagaly temp do 130 stopni i musialem mocno zwalniac ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jak np zablokujesz kolo podczas hamowania to na flatspocie opona bedzie miala duza wieksza temp co jest widoczne poprzez miganie wskaznika
@Ozor: To i ja się podepnę- wiecie może, czy da się jakoś spiąć start AC ze startem Real Head Motion? Bo cholera, za każdym razem odpalam AC, potem startuję tor, przypominam sobie że nie mam włączonego RHM, muszę wychodzić do pulpitu i odpalam osobno... Pewnie ktoś wykombinował coś sprytniejszego ;)