Wpis z mikrobloga

pamiętajcie - niemieckie media w Polsce są złe, manipulują, kłamią, służą niemieckiemu biznesowi i polityce do prowadzenia w Polsce polityki neokolonialnej...

podziękujmy wyklętym wykopkom i mediom prawdziwie polskim takim jak niezalezna.pl za dawanie świadectwa prawdzie i podnoszenie w polskim społeczeństwie świadomości tego problemu...

ps. http://www.wykop.pl/link/3128463/niemiecki-urzednik-o-biznesie-odbierania-dzieci-polakom-w-tle-pieniadze-i/
http://niezalezna.pl/79273-niemiecki-urzednik-o-biznesie-odbierania-dzieci-polakom-w-tle-pieniadze-i-germanizacja
Źródło: fakt.pl

niemce złe, fakt zły - no chyba, że ich wypociny pasują do naszej wizji świata :>

#neuropa #polityka
  • 15
@Jason_L_McCabe: Zarówno jedna jak i druga strona jest chyba upośledzona. Jedni jadą, że jak nie czytasz wybiórczej to czytasz zależną a drudzy na odwrót. To wam powiem jedna rzecz która was pewnie zdziwi - świat nie jest czarno biały. To, że nie zgadzasz się z jedną opinią nie znaczy, że z automatu zgadzasz się z drugą. Każda ze stron chce jak najlepiej dla siebie a to nie jest dobre dla wszystkich.
Zarówno jedna jak i druga strona jest chyba upośledzona. Jedni jadą, że jak nie czytasz wybiórczej to czytasz zależną a drudzy na odwrót. To wam powiem jedna rzecz która was pewnie zdziwi - świat nie jest czarno biały. To, że nie zgadzasz się z jedną opinią nie znaczy, że z automatu zgadzasz się z drugą.


@Purple: ale chyba nie o tym jest mowa ;)
@Jason_L_McCabe: a mnie ciekawi kiedy #neuropa i #4konserwy zrozumieją, że nie ma czegoś takiego jak media w 100% rzetelne. Każdy człowiek, który jest na tyle wykształcony, żeby pisać artykuły czy prowadzić program w telewizji ma własne poglądy polityczne. Niezależna.pl czy wSieci.pl to propagandówka PiSu, a Wyborcza i TVN to propagandówka PO/Petru. Skoro zdaje sobie z tego sprawę to czytajcie dziennikarzy, których wy sami uważacie za rzetelnych choćby to był Rachoń. Natomiast
no ale co jest złego z niezależną? To nie jest prawda co napisali?


@Januszek001: nie napisali - tylko zacytowali fakt.pl; a czy to jest prawda to nie wiem - brak możliwości weryfikacji, natomiast historycznie warto brać pod uwagę silną tendencje fakt.pl do mijania się z prawdą.

a mnie ciekawi kiedy #neuropa i #4konserwy zrozumieją, że nie ma czegoś takiego jak media w 100% rzetelne.


@marfi: ale to jest oczywista oczywistość
@Jason_L_McCabe: no ale to że fakt napisze, że 2+2 to jest 4 to też bedzie nieprawdą? Jeżeli chodzi o fakt to akurat na 98% jestem pewny że to jest prawda, bo fakt ma w zwyczaju podawać informacje które są "dobre" dla ludzi np. jeżeli podniesiemy podatki to będę o tym cały czas mówić, jeżeli obniżymy to raczej nic nie powiedzą.