Wpis z mikrobloga

Cześć
Założyłem konto żeby coś opisać, a teraz myśli zebrać nie mogę. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to mogę odpowiedzieć jak to jest naprawdę z ONR i NOP. Uwierzytelniać się nie mam zamiaru - zastrzegam i będę dbać o swoją anonimowość. Byłem członkiem Obozu Narodowo-Radykalnego. Niestety przestało to być łatwe. Powiedzmy to sobie otwarcie, a właściwie szukałbym potwierdzenia jeżeli znalazłby się tu ktoś działający. Nigdy nie mieliśmy dobrej prasy, odszedłem wcześniej gdy się zorientowałem do czego moze to zmierzać. Nie mogę jednak milczeć, na to co wyprawia się ostatnio i jak to jest przekazywane medialnie.

Jeżeli nie będzie chętnych do rozmowy tutaj, to w najblizszym czasie zrobię kilka wpisów. Nie liczę by przekonywać oponentów, bardziej mi zależy ostrzec przed zagrozeniami lub uświadomić innych sympatyków, bo sympatyków jest sporo, widać to na marszach niepodległosci, uświadomić jakie są kulisy.

To moze takie 3 tematy, postaram ruszyć jutro ktoryś

1. rozpracowywanie przez polskie resorty (policja, może abw)
2. prowokacje wobec narodowców i zwalczanie
3. parodia wymiaru sprawiedliwości

Nie ukrywam, że miło byłoby pisać do kogoś chciałbym by był jakiś odzew. Jeżeli ktoś jest ciekaw, to tak - obawiam się o moj spokój, bo nikt się o mnie nie upomni. Nie ma miejsca dla nas, ewentualnie jak już ktoś zrobi się medialny jak #mariankowalski to jest bardziej nietykalny, choć swoje dostał.

Do jutra.

#onr #narodowcy #ruchnarodowy
  • 45