Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem okazje na FWB z jedną dziewczyną, starszą o 6 lat, nie skończyła zawodówki, ciało 8, ale z twarzy 4 i jakoś inteligencją też nie grzeszy. Już kilka razy prawie doszło do spotkanie, ale albo mi, albo jej coś wypadało. Teraz miałem okazję na spotkanie z kobietą, którą "zauroczyłem" pisaniem i dzwonieniem. Chciała przyjechać na 10 dni, ale to jest raczej nie realne i boje się, że jest niestabilna emocjonalnie i coś później #!$%@? :D Jest z 2 końca polski i piszemy i dzwonimy do siebie od tygodnia... Ale jakoś mam problemy emocjonalne i nie mam ochoty na nic, ani na jakiekolwiek poznawanie ludzi, ale za tydzień mi przejdzie. Zawsze przechodzi :D

Mam prawie 23 lata, nigdy nie ruchałem. Miałem mocne parcie na to, ale teraz tak myślę, że jakoś do szczęścia to nie jest mi to potrzebne, bardziej ubolewam nad brakiem drugiej osoby, której mógłbym zaufać itp. Nigdy nie byłem w związku, spotkałem się z kilkoma kobietami, ale jakoś z żadną nie wychodziło. Mam dużo znajomych i koleżanek, często wychodzę z domu i lubię rozmawiać z różowymi.

Może to dziwne dla was, ale chciałbym zaruchać dopiero po ślubie. Zrobić to z tą którą pokocham, nie chcę przeżyć swojego pierwszego razu z kimś kogo nie darzę uczuciami. Proszę #mirkomodlitwa o modlitwę za mnie, żebym nie dał się skusić na żadne FWB i znalazł prawdziwą miłość.

Pewnie powiecie "laska to nie wszystko itp." zgadzam się. To jest tylko dodatek, a nie cel życia. Po porażkach nawet odechciewa mi się chcieć mieć jakąkolwiek kobietę, tylko się zawodzę na nich, ale z drugiej strony kiedyś mi się trafi jakaś fajna co sobie wzajemnie wpadniemy w oko :) Najwyżej zostanę starym kawalerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłej mocy miraski!

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: laski przez net lubią sobie pogadać, nawet o miłości i przyszłości, nieczęsto coś z tego wychodzi, szukaj w realu, been there... btw. trochę razi mnie twój idealizm "z miłości i po ślubie" gdy nazywasz seks "ruchaniem"... na pewno masz aż 23 lata, nie 15?
  • Odpowiedz
Teraz miałem okazję na spotkanie z kobietą, którą "zauroczyłem" pisaniem i dzwonieniem. Chciała przyjechać na 10 dni, ale to jest raczej nie realne i boje się, że jest niestabilna emocjonalnie i coś później #!$%@? :D Jest z 2 końca polski i piszemy i dzwonimy do siebie od tygodnia...


@AnonimoweMirkoWyznania: nope, nope nope nope...

co do reszty - dużo jest lasek które mówią że "sex dopiero po ślubie", ale ile z
  • Odpowiedz