Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirasy mam taki problem, zapewne niektorzy z was maja mlodsze rodzenstwo to wiedza ze takiemu osobnikowi wiecej wolno, mniej sie wymaga. Problem jest taki ze mam brata 23lvl nie chce isc do roboty nie szuka nic, nie wysyla cv, ja jak mialem 21lvl nie mialem roboty to sie darl ojciec na mnie ze nie mam roboty ze nie szukam (a wysylalem wtedy w #!$%@? cv nie tylko w moim wyuczonym zawodzie) Jak zwroce o to uwage rodzicom że co to #!$%@? ma byc to ze strony ojca milczenie jest ale cos mu tam od biedy powie, mama natomiast to ze on jest inny jak ja i tez jest jej przykro ze tak robi, znow jak ja rusze temat to zwyrodnialy brat jestem i ogolnie #!$%@?. Na dodatek nigdzie nie wychodzi z domu po za tym ze cos kolo niego porobi zero barow zero kolegow zero kolezanek czy cos.
Powiedzcie mi co mam zrobić by to zmienić, bo mnie #!$%@? juz strzela od tego stanu rzeczy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 5
ciężka sprawa jak on sam nie chcę, pewnie by chciał stanowisko prezesa itd ale jak on nie chce i nie ma presji rodziców to nic nie zrobisz,nie dawaj mu kasy,musisz to olać
OP: no a jak jemu zwroci sie uwage to jak grochem o sciane idzie zamyka sie w swoim pokoju prawie piwnicy, i tylko komputer i internet.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących: