Wpis z mikrobloga

Powoli planowana jest kolejna edycja MirkoCup :D Dla niewtajemniczonych- wykopowego turnieju CS:GO.
Kiedy? Prawdopodobnie na przełomie maja i czerwca, ewentualnie czerwca i lipca :) O wszystkich nowinkach będę informować na bieżąco.

Chcielibyśmy wprowadzić drobne wpisowe o ile nie będzie to jakoś specjalnie uciążliwe. Byłoby to dla nas sporym ułatwieniem w kwestiach organizacyjnych. Fundusze zostałyby przeznaczone na nagrody oraz wykupienie odpowiednich serwerów. Oczywiście nie wiadomo jeszcze, czy zostanie to wprowadzone, zależy od Waszej decyzji i dobrej woli :) Odpowiedzi udzielajcie w ankiecie.

To, które drużyny zagrają zostanie jeszcze omówione. Możemy zostać przy poprzednim systemie związanym z aktywnością, ale z racji tego, że chcielibyśmy wprowadzić wpisowe, to w przypadku np 20zł od drużyny ogarnęlibyśmy to na innej zasadzie (część drużyn z racji aktywności, a część poprzez kwalifikacje), żeby każdy miał szansę zagrać :) Wszystkie szczegóły zostaną podane jak zaczną ruszać zapisy :D

Wszelkie sugestie związane z drugą edycją MirkoCup podawajcie w komentarzach :D

#mirkocup #csgo #mirkocupteam

Czy bylibyście w stanie dać wpisowe na II edycję MirkoCup? (wartość podana liczona od całej drużyny)

  • Nope 39.7% (227)
  • Tak, 5zł 11.4% (65)
  • Tak, 10zł 10.3% (59)
  • Tak, 20zł 27.3% (156)
  • Tak, inna kwota/ Tak, co łaska 11.4% (65)

Oddanych głosów: 572

  • 50
@JemMandarynke: zadnych koszykow, bo zaraz kazdy tu bedzie S1 na smurfie. Bedzie grupa smierci to bedzie, trudno.
@yoreciv: Ja to widze tak: Miejsce zapewnione maja finalisci czyli 2 druzyny. 10 druzyn dobieramy aktywnoscia. 4 miejsca zostaja wolne i walczy o nie reszta. Sami sie umawiaja na mecze i organizuja sie, my tylko chcemy wyniki.
Kto bedzie stekal ze powinien byc bo jest aktywny, a musi grac w eliminacja od razu
@yoreciv: Moim zdaniem, jako ze MirkoCup to turniej bardziej amatorsko-rekreacyjno-rozrywkowy a nie Major, to ograniczylbym wpisowe do minimum (nawet kosztem nagrod), bo im wieksze pieniadze wchodza w gre, tym wiecej negatywnych emocji, problemow, doszukiwania sie oszustwa itp. Wg mnie gra o "tytul mistrza", czy final z komentarzem GreatFraga jest o wiele przyjemniejsza niz spinanie sie o pieniadze.
Ale to tylko moja opinia, dopasuje sie.

Gaymers2 z pewnoscia pisza sie na kolejna
@yoreciv: wpisowe tak ale imo najrozsadniejszym byłoby wpisowe 5 kluczy od teamu (analogicznie klucz od łebka czyli 5+2 jakby było 2 rezerwowych to 7 kluczy ;) No ale widzę, że nie każdy chcę większych nagród #cebuladeals więc może być słabo. ;) Jak dla mnie to moze byc wpisowe bo bedzie mobilizacja by sie starac xD Aaa no i jesli juz to albo wszyscy wchodza za aktywnosc albo wpisowe albo kwalifikacje. Z
@yoreciv: No i sugestia jesli chodzi o termin. Przelom maja i czerwca to goracy okres dla studentow - duzo zaliczen, projektow, formalnosci no i "przygotowania do egzaminow" (hehe...) , a poczatek lipca to praktycznie wakacje/praca dla wszystkich i dosc latwo zagospodarowac troche czasu na wieczorne granie.
@Borsuk_Miodowy: ogólnie przyznam szczerze, że w poprzedniej edycji bardzo dużo poszło z naszych własnych kieszeni i nie stać nas na taką inwestycję aktualnie, stąd pomysł z wpisowymi :) nie chcemy, żeby to było jakoś dużo, tylko symbolicznie :)