Wpis z mikrobloga

Możecie wierzyć lub nie ale od wydania pierwszej wersji moda dayz do army 2 niedawno minęły 4 lata. Uzyskaliśmy niesamowitego jak na swoje czasy moda, można powiedzieć rewolucje, rozgrywka już obecnie nie jest tak pasjonująca jak dawniej, brak roleplayu co jak widać przypadło graczom (submody dayz epoch, overwatch żyją do dziś, a servery rp już dawno wymarły) i ogólne przeżarcie się tą konwencją rozgrywki. Z jednej strony niesamowita sprawa, przyciągająca wielu graczy do serii arma (w tym min. mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)), z drugiej sporo z nowych graczy to bardzo młode osoby które potrafiły nieco uprzykrzać rozgrywkę. Mod też zapoczątkował mode na survival w grach co niestety nie wypaliło i 99% tych gier to potworki w wiecznej pre-alphie. Tak czy inaczej mod wg. mnie dobrze się nie zestarzał i do dzisiaj może sprawić trochę radości dla zarówno weterana jak i nowicjusza.
#nostalgia #dayz #gry #pcmasterrace
  • 2
@ykuleczka: DayzSA to niestety szajs jakich mało ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wielka szkoda, czekałem na standalone, niesamowity hype i wgl. A tu taka niespodzianka :/. Twórcy wg. mnie oszukali graczy obiecując gruszki na wierzbie, a wydali praktycznie moda na nieco lepszym silniku z kilkoma opcjami. No cóż jak otworzą wsparcie na modderów to wtedy będzie szansa :) (taki epoch na sa by miażdżył). Jak na razie to