Wpis z mikrobloga

Wiadomości z przed minuty

Zatytułowane (uwaga to na serio):
Kto finansuje nowoczesną?
3 minuty materiału, zero faktów tylko rzucanie gównem by się coś przylepiło. Największy hak jaki znaleźli to że jakaś osoba wpłaciła N. 20 tyś. zł a dawniej wspierała też pieniężnie platformę... Podsumowanie "Nowoczesna w kłopotach"
Oni zmierzając do poziomu głównej wykopu i teorii spiskowych ....

W materiale oczywiście expert z "W Sieci" który mówił o tym jak to TVN jest stronniczy i jak popiera PO i N. . Wielki autorytet w temacie.

#neuropa #polityka #tvp #tvpis #bekazpisu
  • 13
@lubietwarze: Z darczyńcami to jest tak że ja mogę dzisiaj dać N. milion zł., poczekać miesiąc aż te pieniądze wykorzystają a potem przeprowadzić zamach na Kaczyńskiego. To że im dałem kasę nie czyni z nich współudziałowców. Kto i ile daje jakieś partii samo w sobie jest nic nie znaczące. Problem by był dopiero gdyby N. rządziła ich darczyńcy ciągnęli by z tego profity(i dało by się to udowodnić).
@Usurper: Żaden. Tak samo, że żaden problem, że tworzą klony platformy. A jeszcze mniejszy problem, że te robaki z grupy genetycznej palikociarni są po kolei deptane. Mam nadzieję, że stracą te cztery i pół bańki za niewłaściwe przeznaczenie tych pieniędzy.
@Usurper:

A jaki jest problem z tym, że ktoś przekazuje pieniądze partii? Ja też przekazałem Chciałem to dałem, moja kasa i nikomu nic do tego.

w sumie nie problem, ale warto ludziom pokazać dowód na to, że te media są stronnicze, a co za tym idzie, są skłonne manipulować i nie pokazywać całej prawdy.