Wpis z mikrobloga

To już dziś! Wielki debiut na antenie #tvn24bis - Piotr Kraśko poprowadzi nowe Fakty z zagranicy.
W programie m.in. łączenia na żywo z korespondentami zagranicznymi oraz goście specjalni. Ponad 50 minut solidnego programu! Czekamy na Was o 19:55 w BiS! Szczegóły >>

Plan na wieczór: 19:00 - #faktytvn / 19:27 - "Fakty po Faktach" / 19:55 - "Fakty z zagranicy" - wszystko także na antenie TVN24 BiS!

FaktyTVN - To już dziś! Wielki debiut na antenie #tvn24bis - Piotr Kraśko poprowadzi ...

źródło: comment_YuBIzhgAU1lKpQFmcFKwL2Ql12lNoHDz.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: imho jedyna ogarnięta stacja informacyjna, kiedyś lubiłem sobie włączyć tvp info do śniadanka, teraz niestety grozi to szybkim zwróceniem pokarmu na stół. Bawią mnie te posty o propangandzie TVNu zważywszy na to, że telewizja państwowa zaczyna obiektywnością zbliżać się do czasów towarzysza gomułki
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: nigdy go nie lubiłem, najgorszy dziennikarz w polsce, zaraz obok tej baby co non stop przerywa [ta taka co wyleciała z tvp info, co robiła problemy podczas dyskusji z jakimś kolesiem który był ekspertem, taka z krótkimi włosami]

jego nie idzie znieść jak mówi... irytujący typ...
  • Odpowiedz