Wpis z mikrobloga

chciałbym zainwestować w niedługim czasie troszkę sumy w moc obliczeniową. Gdzie mam szukać, jakich mam użyć kluczy do wyszukiwania, a może macie juz jakieś propozycje, gdzie można zainwestować? Nie chcę, by ta kasa tylko leżała w portfelu, tylko jakoś ją sensownie ulokować.

A przy okazji - czy dużo zachodu wymaga założenie własnej plantacji bitów? Sam pieniędzy nie mam, ale z tego co widzę, to na nową koparkę stosunkowo łatwo zebrać pieniądze (na forum.bitcoin była oferta za 55BTC, kasa znalazła się w niecałe 2 dni), więc myślałbym raczej o zamówieniu zbiorowym. Jakie to ma szanse powodzenia? Jakie trzeba spełnić warunki?

#bitcoin #btc #asic #mining
  • 4
@SPGM1903: Jezeli nie masz kasy to musisz się raczej zadowolić udziałami, chyba, że kupisz sobie USB eruptery za 2,2 BTC.

Poszukaj też na różnych giełdach udziałów w różnych takich przedsięwzięciach. np picostocks i 100TH mine.

Pewnie na forum też ruszy kolejna fala zamówień na sprzęt. Ryzyko jest duże, ale to w końcu BTC to tylko ciąg 01

Myślę, że warto zdywersyfikować i pokupowac udziały w wielu miejscach.

Jeżeli się na tym
@Hiera: obawiam się, że te USB eruptery nie przyniosą oczekiwanych zysków, zwłaszcza, że trudność ma wzrastać. Czuję, że byłby to nietrafiony wydatek. Może się mylę. Sądzę jednak, by to miało sens, to potrzeba by było kilka takich erupterów. Niestety, na to nie mam rozwiązania, ponadto: nie mam gdzie go przymocować - i nie chodzi tu o brak slotów USB - chodzi także o dobre przyłącze internetowe i prąd, którego nie mam