Wpis z mikrobloga

@shido: oczywiście czekam na najbliższą bańkę 23 kwietnia na sys i wychodzę:) ustawiłem się 300 % wyżej niż obecna cena :) 300 % to ogromnie dużo a mali gracze robią podstawowe błędy czekają na wzrosty rzędu 1000 procent i więcej zamiast na spokojnie ustawić się od 100 % do 300 % wyżej i wyjść z alta na inny alt. Dajmy na to wchodzisz za mniejszą kwotę np 10 BTC 300 %
@prezes513: ja tam nie wiem co się będzie działo:) Trolują że ma wyjść tego dnia SYS 2.0 a razem z nim zmniejszona zostanie ogólna liczba SYS z 2 milardów na 900 milionów ( oczywiście obecnie w obiegu jest o wiele mniej SYS - 900 milionów zostanie osiągnięte dopiero w ciągu 70 lat - jesli będzie istniało jeszcze SYS :) )
@BITmaniak: Nie mów tak, że wystarczyło wejść. Wszedłeś za tyle? Równie dobrze mogło pójść 20% w dół i wtedy byłbyś 2500 zł do tyłu. Inwestuj tylko część pieniędzy przeznaczonych na to/tylko to co możesz stracić. Jeśli masz powiedzmy 50 BTC lub zniósłbyś utratę 2500 zł to nie ma problemu.
@kingscrown: nie pisałem by nie inwestować - lecz że zalecam ostrożność w inwestycję w SYS ponieważ już i tak mega mocno wzrosło od lutego o kilkaset procent. Ale nie znaczy że ja nie mogę sobie wejść w sys. Wczoraj sobie kupiłem sys a więc liczę na wzrosty - już jestem 7 procent do przodu - uważam to za niezły wynik.