Wpis z mikrobloga

Wczoraj zacząłem grać w #hearthstone. Ktoś mógłby dać jakieś rady dla poczatkującego? Przeczytałem poradnik na www.icy-veins.com i wiem tyle, żeby dobić wszystkim postaciami 10lvl (na razie 6/9) i później katować areny, bo to najlepszy sposób na zarobek. Kupiłem chyba z 4 pakiety kart, pyłu nie wydaję. Podobno ważne są jeszcze codzienne zadanie. Powinienem interesować się grami rankingowymi czy dać sobie spokój? Jesli nieodpowiedni tag, to zaraz usunę wpis.
  • 22
@Derdek: Nie graj narazie aren bo poziom jest wysoki. Zagraj pierwszą z pomocą heartharena.com i napisz jak ci poszło. Graj casuale, rób questy i otwieraj klasyczne paczki. Gier rankingowych nie ruszaj dopóki nie złożysz któregoś decku z mety, oczywiście możesz śmiało wbić 20 rangę jakimś basic deckiem żeby zgarnąć skrzynkę z cardbackiem.
@savjz: zagrałem już tę pierwszą arenę za darmo i chyba miałem 2-3. Korzystam z basic decków z icy-veins właśnie. Co do budget decka to widziałem jakiś za ~880 na druida na aggro, ale i tak na razie pyłu nie mam w ogóle
@WALERXD: dzięki
@Derdek: Nie musisz niczego craftować, te decki za chwilę się zmienią a ty potrzebujesz czegoś dla wszystkich klas żeby robić questy. Chodziło mi o to że jak zbierzesz karty możesz którymś z nich wejść na rankedy
@Derdek: Tylko rankingowe. Dlaczego?
* Powód pierwszy i najważniejszy - im wyższą rangę uzyskasz w danym miesiącu, tym lepsze nagrody na zakończenie dostaniesz. Jeżeli uda Ci się dotrzeć do 15, to otrzymasz złotą rzadką kartę, czyli 100 pyłu.
* Powód drugi - na niższych rangach zwykle grają słabsi gracze, ale będziesz też trafiał na decki, którymi się gra wyżej, więc szybciej się oswoisz z najczęściej granymi kartami.
* Ostatni z powodów,