Wpis z mikrobloga

@Vittu: Wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tamten koleś to był przykład patologii w prawdziwym świecie. W Internecie przykładem patologii jest właśnie Gruszka. Samozwańczy strażnik Internetu któremu brakuje atencji( ͡° ͜ʖ ͡°) Żałosne. Do tego zero honoru. Ba, domyślam się że nawet nie wie co to za słowo. Bo nawet bułki i szynkę na policji kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yellow_Banana: honor XD Jesteś walnieta. Skoro dla Ciebie brak honoru to zgłaszanie patologii policji to nie roznisz się od typowych sebixow niczym . zrób sobie tatuaż "#!$%@? policję" na czole i usuń konto
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Sytuacja. Powiedzmy pod klubem. Grusza idzie ze swoim różowym... Zaczepia Was jakiś patol. Czepia się Twojej dziewczyny. Szturchnal ja. Zamiast stanąć w jej obronie. Albo się poplaczesz albo uciekniesz i zadzwonisz na policję. Poza tym... Zauważyłem już strazniku Internetu. Ze lubisz obrażać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Eh lata #!$%@? dzieciństwa właśnie wychodzę na wierzch. Jakos trzeba się dowartościowywać.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: @Yellow_Banana: Zgadzam się z Yellow.
Pięknie sprowokowaliście tego typa wraz z top-czips do takiego zachowania. Dalej Gruszka to już tylko i wyłącznie twój popsuty umysł usiłował zebrać na tym jakieś profity wrzucając screen (urywek) z całej waszej korespondencji... do tego moderacja Ci przyklepała go banem uwiarygadniając twoją wersje.. żal mi wykopu, musiałem przerwać kasację konta żeby się tu wypowiedzieć w jego sprawie... gnij grucho
  • Odpowiedz