Wpis z mikrobloga

#gadugadu już sprzedało bazę danych reklamodawcom. Dostałem maila od "PLAY /Gadu Gadu".

Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ należysz do platformy GG, której właścicielem jest Xevin Consulting Limited, 17, Gr. Xenopoulou street, P.C. 3106 Limassol. Wiadomość została wysłana na zlecenie P4 sp. z o.o. (ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, ok@pomocplay.pl, www.play.pl). . Zgodnie z działalnością platformy, dysponujesz prawem dostępu, zmiany, sprostowania i usuwania swoich informacji osobowych, w tym zgód na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych. Możesz tego dokonać tutaj. W przypadku pytań dotyczących prezentowanych produktów i usług, prosimy o zwracanie się bezpośrednio do reklamodawcy.



#spam #paly #gg
  • 5
  • Odpowiedz
@Asmod96: Kiedyś na jakimś starym mailu próbowałem usunąć w ten sposób swoje dane. Klikałem takie odnośniki w każdym mailu. Nic to nie dało, bo maile nadal przychodziły. Te odnośniki często są po to, żeby nadawca spamu wiedział, że dany adres e-mail jest aktywny i potem wysyła jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: sprawdzony sposob - jak pierwszy raz zadzwonia, przerywasz i mowisz: w porzadku, ale na wstepie chcialbym poinformowac, iz nie zgadzam sie na nagrywanie tej rozmowy. Wtedy mowia ze musza w takim razie sie rozlaczyc... I nigdy juz nie dzwonia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Korhazz: Telemarketerzy to inna kwestia. Ja pisałem o spamie na pocztę elektroniczną.

Jeśli chodzi o telemarketerów, to kiedyś zastosowałem taki jeden skuteczny sposób. Dzwonili do mnie z banku z ofertą kredytu. Znali moje nazwisko i numer, bo dane pewnie dostali od banku, w którym mam konto. Dwa razy wysłuchałem oferty i powiedziałem, że nie przyjmuję. Za trzecim razem jak zwykle zaczęli rozmowę "Dzień dobry, czy rozmawiam z Panem Janem Kowalskim?". Ja
  • Odpowiedz