Wpis z mikrobloga

Wczoraj nasze media doniosły o poważnym wypadku pod Elblągiem. Zgineło w nim dwóch obywateli Rosji i Polak. Okazuje się, że jedną z ofiar był rosyjski motocyklista Robert Molis, właściciel podobno popularnego w Rosji pieska podróżującego z nim na zloty i co ciekawe przyjetego do klubu motocklowego Biker Dogs Motorcycle Club International .
Pochodził z miasteczka położonego w okregu Kaliningradzkim na granicy z Litwa. Być może stad nazwisko nie brzmiące jak rosyjskie.

#rosja
#elblag
Pobierz szurszur - Wczoraj nasze media doniosły o poważnym wypadku pod Elblągiem. Zgineło w n...
źródło: comment_YGATaeEXY5oCdPJA0Ovrf9AUAaSZGCkm.jpg
  • 15
@majlo1985: Był świadek, kierowca wyprzedzanego Opla, więc raczej wszystko z pierwszych artykułów jest ok. Mówił że jechał 70-80km/h a Audi wyprzedzało go dużo, dużo szybciej

@szurszur: Zazwyczaj o młodych ludziach, szczególnie o córce ofiary piszą, więc stawiam bardziej na żonę lub jakąś przyjaciółkę.

Wrzucam jeszcze film z akcji ratunkowej po wypadku:
galonim - @majlo1985: Był świadek, kierowca wyprzedzanego Opla, więc raczej wszystko ...
@majlo1985: tu masz opis
Kierowca opla, chociaż jego auto również zostało poważnie poobijane, wyszedł z całego zdarzenia o własnych siłach. Skończyło się na drobnych skaleczeniach i uszkodzonej odzieży. Był wstrząśnięty tym, czego przed chwilą był świadkiem
Ja i kierowca audi jechaliśmy w stronę Elbląga. Jechałem może 80 kilometrów na godzinę, kierowca audi zdecydowanie szybciej — opowiadał nam. — Kiedy mnie wyprzedzał, to zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka volkswagenem. Siła