Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: dzieki wszystkim zarowno za dobry wyscig, jak i caly sezon pelen emocji i zdrowej rywalizacji. Dosc slaba frekwencja na ostatnim wyscigu, ale moga zalowac tylko ci, ktorzy nie wystartowali.
Jak na pierwszy sezon w simracingu, uwazam, ze calkiem dobrze mi poszlo. Kilka wyscigow ukonczonych, w tym dwa przejechane rowno i niemal bezblednie (spa, imola). Troche punktow nazbieralem, nawet wiecej niz oczekiwalem. Nie zamykam tabeli ligowej. Chyba wszystkie cele zrealizowane z
@TheSznikers: Imola jest wspaniała, może uda się ja wymienić z Monzą jako Italian GP w sezonie F3?( ͡° ͜ʖ ͡°) można dużo walki nawiązać, niestety parę moich błędów i 4 kontakty z czego 2 spowodowały wyjazd na pobocze i dużą stratę zniechęcającą do dokończenia wyścigu, ale tak to jest jak przychodzi się na wyścig już w czasie kwalifikacji bez wcześniejszego treningu.
@TheSznikers: fajne zakończenie sezonu, oczywiście jak zwykle trochę błędów, co nadrobilem to straciłem. No i chyba wreszcie trochę poprawili te kolizje bo miałem dzisiaj trochę obcierek i obyło się bez katapulty w bandę. Jeszcze raz dzięki wszystkim za ten sezon