Wpis z mikrobloga

@Ennai: nie chce dzialać, czy się krzaczy? Odinstalowane sterowniki przed ponowną instalacją?

konkretny model urządzenia jest na tabliczce znamionowej z tyłu CLT-cośtam zapewne.

@sorasill: jest przetarty, to rysy. Kiedy podlaczam go do lapka, to dostaje informacje, że urządzanie nie jest rozpoznawane.
Tak, odinstalowywałam Stare sterowniki przed zainstalowanie nowych. Model to CTL 470.
@sorasill: Ok, po kilku restartach, grzebania w sterownikach i modlenia się do przedwiecznych zaczął działać! <3
Dzięki mireczku za pomoc ()
@Ennai: Mam CTL 460 i... też przestał działać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak znalazłeś konkretny sposób to daj znać. Mój różowy nie ma na czym rysować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Trops: Niestety nie zdradzę Ci tego sekretu, bo tez nie wiem jak to się stało, że zaczął działać. Dopiero po którymś zainstalowaniu sterownika, kilkukrotnych ponownych uruchomieniach i wyzerowania ustawień w chrome (?!) zaczął funkcjonować
@Trops: Dobra, może to to? Odinstalowałam wszystkie sterowniki, uruchomiłam ponownie lapka i dopiero podpięłam tablet. Kiedy zaczął mniej więcej funkcjonować (opóźnione reakcje, brak scrollowania) dopiero wtedy zainstalowałam sterowniki do Bamboo Pad, Bamboo Pad Wireless (CTH), and One. Tak, wiem, to nie te modele, ale działa!