Wpis z mikrobloga

Miałem przedłużyć numer w orange, jeszcze w poniedziałek była fajna oferta na sg s6 90zł abonament i 200-300zł dopłaty za telefon, a już dziś przy takim abonamencie jest 930zł dopłaty, bo wczoraj im się cennik zmienił, no super ;-;
Pytanie do @OrangeEkspert Jaka jest szansa, że znowu przywrócicie stary cennik, albo kiedy ogólnie zmienicie? Bo ten co teraz jest, jest dziadowy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak nie zmienicie to będę musiał zrezygnować z kolejnych telefonów. Mam u was 4 numery. Ogólnie ta cena SG s6 jest gorsza niż jak brał rok temu mój brat, też u was.

#orange #telefony
  • 5
  • Odpowiedz
@sezonowiec1: Cennik zmienia się dość dynamicznie i nie mamy informacji kiedy zostanie wprowadzony nowy, ale przy przedłużeniu umowy oferta jest ustalana indywidualnie. Skontaktuj się z numerem *400 tam będziesz mógł negocjować warunki przedłużenia umowy.
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: Rozmawiałem już z ludźmi na lini i każda z ofert jaką proponowali była dużo gorsza od tej sprzed 3 dni i po prostu nieakceptowalna. Podobno coś przed okresem komunijnym możecie zmienić, także jeszcze poczekam, a jak nie to rezygnacja, niestety.
  • Odpowiedz