Wpis z mikrobloga

Pierwsze wyjście na rolki z tym sezonie. Każda dziura, krawężnik, wzniesienie jak walka z Goliatem.
Człowiek myśli "a, jeździło się na łyżwach, nie było najgorzej" a tu psikus. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Była gleba. Dobrze, że jakaś babeczka szła i mi pomogła wstać, bo do teraz bym tam leżała xD
#rolki #pokazpalec
Pobierz inercja - Pierwsze wyjście na rolki z tym sezonie. Każda dziura, krawężnik, wzniesien...
źródło: comment_VPxEL9eMRDDlOW9nRg70wbvnf7iOhcVd.jpg
  • 17
@csmrex: Jak nie dopnę to mi latają i mnie wtedy zaczyna boleć stopa, tak jak dzisiaj, po 3 km nie dałam rady więcej przez ten dziwny ból, jak po krzywym staniu czy coś :/ a gryzie mnie na wysokości 5cm nad zewnętrzną kostką i z 1cm nad wewnętrzną kostką, i to tylko na prawej nodze, już próbowałam wszystkiego, grubych skarpet, ale w tym się nie dało jeździć, plastry mi odchodziły, dłuższe
@tetiero: a jakie masz rolki? Każdy ma też inną budowę stopy/nogi i czasem bywa tak, że w niektórych rolkach w ogóle nie może jeździć, bo go będą obcierać, boleć itp. Z tym akurat się nic nie zrobi.

Możesz np. na początku nie zapinać mocno rolek i po 2 km, jak stopa trochę spuchnie od wysiłku dopiąć odpowiednio. Chociaż tutaj jest problem z kostkami, więc może jednak się nie sprawdzić.
@csmrex: Spróbuję tak, może u mnie to podziała, a co do rolek jedyne co wiem to to, że to Rollerblade'sy, nie widzę nigdzie napisanego dokładnego modelu, jest jakiś numer, max wysokość kółek 50mm, a wewnątrz jest napisane "spoiler squirrel" :D
@tetiero: ale antyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) może po prostu rolka nie dla twojej stopy, skorupa tam zbytnio uciska czy coś. Pokombinuj z zapięciami, jak to nic nie da to trzeba zmienić rolki, nie ma co się męczyć.
@tetiero: Ewentualnie jeszcze zobacz co tam cię w ogóle uciska, może jakieś żłobienie w skorupie itp. Jak już nic nie pomoże to zawsze można te miejsca wypchnąć pod wpływem ciepła żeby było tam szerzej.