Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy było... ale ##!$%@?

In Witcher 1, the house where Triss lived, you could find footsteps outside of her window. And during Witcher 3 at Kaer Morhen, Lambert asks about how Triss is doing to Geralt, and during the drinking game they asked if anyone jumped out of a lovers window, and Lambert says he did because he didn't want to hurt a close friend.


To jak myślicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lambert był bolcem na boku dla Triss xD?
#wiedzmin3
  • 29
  • Odpowiedz
@janushek: a to #!$%@? ruda szmata. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że ją zostawiłem dla czarnej jędzy Yennefer (tam przynajmniej od razu wiadomo z czym ma się do czynienia :D).
  • Odpowiedz
@plnk: w sumie chce wierzyć że to tylko zbieg okoliczności XD ale z drugiej strony skoro pamiętali o queście z szukaniem jej kolczyka.... Triss, Triss ty #!$%@? ()
  • Odpowiedz
Nie mogę już edytować to wrzucam link do reddita i picrel z tymi śladami.

Szczerze mówiąc to nie wiem czy to jest możliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Triss ponoć (grałem w to dawno temu) gardziła Lambertem. Na reddicie piszą że chciała ukryć w ten sposób uczucia do niego. No spoko, #!$%@? się bo myśleli że Garet is dead ale co XD jak się okazało że jednak żyje to
janushek - Nie mogę już edytować to wrzucam link do reddita i picrel z tymi śladami.
...

źródło: comment_UBDhUkEet1WCWm8PUxNAsCnV8c9n982S.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick: Że wygrać się da to wiem bo zebrałem wszystkie (kupcu ze Sztygarów ty #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)) ale że da się znaleźć to dla mnie nowość... a przechodzę te grę ażwstydpowiedziećktóryraz XD
Masz jakieś "namiary" na to łóżko ( ͡° ʖ̯ ͡°)? Bo w KM kojarzę tylko komnatę Gareta i ten pokój gdzie hehe papa Vesemir sobie spał.
  • Odpowiedz