Wpis z mikrobloga

Mieszanie po remoncie, prawie rok temu wymieniana elektryka. Wszystko było git, ale od czasu do czasu zdarza się, że śmierdzi taką delikatną spalenizną ze skrzynki elektrycznej w domu. Siedzę sobie teraz w pokoju, komp włączony i górne światło. Nagle światło zaczyna mrygać. Idę do skrzynki, a tam leci delikatny siwy dym i śmierdzi. To coś poważnego czy normalne przy świeżo położonej elektryce? #elektryka
  • 18
Hmm, ale czy ja wiem czy teraz jakoś bardzo był przeciażony. Tylko komp i górne światło... i to w dodatku są na oddzielnym bezpieczniku.
A tak swoją drogą, to jak rok nie minął to gwarancja się kłania. Pisz do wykonawcy maila i nie usuwaj, osobno można poleconym puścić. Napisz to co nam, powinien się trochę przestraszyć.
@krzysssi33k: @darek-jg: @tfuj_pszyjaciel: @bobik08: @pawloz: @soadfan: #elektryka Okazało się, że kabel który dostarcza prąd z klatki do mieszkania był słabo dokręcony do jakiegoś grzebienia. I paliła się obudowa tego grzebienia oraz wnętrze bezpiecznika. Gościu wywalił ten grzebień (teraz idzie sama kostka) i wymienił palący się bezpiecznik. Wygląda wszystko ok, bezpieczniki są cały czas zimne.

Mam jeszcze jedno pytanie bo generalnie jak włączam komputer to delikatnie czuć