Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie z działu #gsm #telefony #smartfony

Spadł mi wczoraj na ziemię, mój LG i po tej akcji nie działa ekran lub wyświetla kilka kresek. Dotyk działa, telefon również. Mam duże podejrzenie, że odpięła się taśma od LCD, i mam dylemat... mam jeszcze prawie rok gwarancji i czy oddać na gwarancje? Naprawią to? Nie chce mi się czekać 2-3 tygodnie na telefon którego nie naprawią. Miał ktoś z Was taki przypadek? Bo myślę o naprawie na własną ręke..
  • 11
@paw39: dlatego nie ma co żałować na chociażby na pokrowiec silikonowy za dolara z aliexpress. Może gówno daje w kwestii nieuszkodzenia samego telefonu ale przynajmniej otarcia by nie było. Wtedy inna rozmowa z serwisem. Można powiedzieć że telefon traci gwarancję w momencie pojawienia się otarcia na obudowie. No nic szukaj jakiegoś zestawu śrubokrętów i tutoriala z rozmontowywania i dajesz...
@Piw_Benzyna: udało się.. niestety w środku nie widzę nic odpiętego.. wychodzi na to że LCD się uszkodził.. sam nowy LCD 70zł z dotykiem 150zł.. Pewnie będę musiał wziąć komplet bo z klejeniem starego dotyku na nowy LCD zbyt dużo zabawy..