Wpis z mikrobloga

Chcę sobie kupić nowy plecak do laptopa, bo generalnie brakuje mi miejsca.
Obecnie mam case logic, wchodzi do niego 17'.
Co jeśli kupić nie 'plecak do laptopa' tylko plecak wojskowy?
Oprócz laptopa będę miał w nim dokumenty, proste narzędzia + coś do jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś z was użyta takiej kombinacji? Jak się sprawdza?

#plecak #laptopy #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 8
@Benti: Wszystko zależy od tego, ile masz pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do 300 zł polecam North Face. Mam model Borealis już chyba z 5 lat i jestem mega zadowolony. Oprócz zabrudzeń - żadnych śladów używania. Ma specjalną kieszeń na laptopa. Jeśli szukasz czegoś tańszego, lub ten model Ci nie odpowiada to daj znać.
@Benti: są właściwie tylko dwa warte uwagi plecaki:

Osprey Nebula
Deuter Giga Pro

Oba świetne, nie będziesz żałował. Na tego Borealisa nie patrz, bo to przerost formy nad treścią.
@krejdd: 31 litrów, serio?
Ja już kupiłem milteca - assault cut 36L
I jestem z deka zawiedziony, że on taki mały.
Na obrazkach 36L wygląda na coś dużego...
@Benti: 36 litrów do codziennego użytku to mało? Fuck, 30 litrów to już naprawdę sporo. Zobacz sobie ile miejsca użytkowego jest w 34L Nebuli. Widzę, że ten Assault jest po prostu bardzo kiepsko zorganizowany, jeśli chodzi o rozłożenie przegródek. Albo po prostu litraż jest zawyżony na papierze ;). W razie co przysługuje Ci 14 dni na zwrot, jeśli kupowałeś online.
krejdd - @Benti: 36 litrów do codziennego użytku to mało? Fuck, 30 litrów to już napr...
@krejdd: Borealis to przerost formy nad treścią? Chyba żartujesz. To jest pancerny plecak, w sam raz do miejskiego używania. Na lata. Te cienkie szmatki Deutera może nadają się na wyprawy w góry 2 razy w miesiącu, ale dłuższego używania nie wytrzymają.
@Benti: Jak już chciałeś iść w militarkę to trzeba było brać Wisporta, albo nawet PP25(wór z palsami, ale pancerny). Miltec to bardzo zły wybór.
@bialoruskie_standardy: nie mówię, że Borealis jest zły, bo nie jest trwały. Tak w ogóle, to nie miałem jeszcze plecaka, który nie wytrzymałby mi mniej niż 4 lata. Mówię tylko, że w tym przypadku jest to przerost formy nad treścią, bo ludzie kupują tego North Face'a jak #!$%@?, bo po prostu jest popularny. Gość chce duży plecak, to poleciłem mu dwa najkonkretniejsze modele na polskim rynku, które nie wyglądają jak pancerny żelbetonowy