Wpis z mikrobloga

#!$%@? NIC NIE MA CIEKAWEGO

No hej, szukam smartfona (chyba już rok), który by wystarczył na dość długo, miał pojemną baterię, w miarę dobrą wydajność (żadnych lagów bo nie wytrzymie), dobrej jakości obudowę (moja prawa półkula chce się powiesić zawsze jak widzi xiaomi i inne aluminiowe chińskie gówna), gorilla glassa, wystarczająco ram-u żeby nie przeładowywał co chwilę czegoś i full hd. Nie chcę nic z ios (mam ipada i chętnie bym go #!$%@?ł, ale powstrzymam się i go sprzedam).

A, i żeby się nie #!$%@?ł po jednej większej aktualizacji, np. 5>6.

#smartfon #android #telefony ##!$%@?
  • 20
  • Odpowiedz
@goodidea: Chociażby dotyk w tym #!$%@? działa. Znaczy nie jest zepsuty, tylko po prostu mało responsywny często, widziałem ten sam przypadek w paru iphone'ach. I ten bug przy instalowaniu aplikacji. Chyba bug. Instalowanie gry pół dnia super sprawa. Na chwilę pomaga reset ustawień sieciowych, potem znów to samo. I te #!$%@? ograniczenia. Jak chcę poczytać komiks, to nie mogę go wrzucić po kablu z kompa obok bo nie mam dostępu do
  • Odpowiedz
@L3gion: I wysyłki na gwarancję co pół roku. Ile już widziałem przypadków ze sprzętem sony... najbardziej awaryjne+najdroższe części=świetny biznes wg japońskich żydów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: Za duże, musiałbym nowe spodnie kupować. Bardziej 5X, ale akurat tak się składa że zechciał być najgorszym nexusem w historii, pewnie dlatego że ja na niego czekałem.

@L3gion: niestety pracuję w komisie gsm i rzygam nimi wszystkimi ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@nototaku: @L3gion: Ty przynajmniej szukasz telefonu w miarę dowolnie, ja muszę kupić z radiem FM, bo tak sobie wymyśliłem. Gdyby nie to - poleciłbym S5 (w moim budżecie). Samsung niestety mimo krytyki LagWiza robi najlepsze telefony pod względem kompromisów. W Z2, którą chciałem kupić, to co się odkleja, to pęka, to aparat słabo zdjęcia robi, to powłoka schodzi ze szkła (a tak naprawdę plastiku) aparatu.
  • Odpowiedz