Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Potrzebuję pomocy z ubezpieczeniem samochodu w #uk. Prawko PL od 8 lat, brak zniżek. Dzisiaj kupiona Corsa, a tutaj ubezpieczenie ~2100 rocznie... Co zrobić, jak żyć? Gdzie szukać?
  • 40
  • Odpowiedz
@mynameis60: Podaj na priv SWOJ WIEK, REJESTRACJE, POSTCODE i CZAS POSIADANIA PRAWKA, a zrobie Ci fachowa wycene i wskaze najtansza, najlepsza oferte. Do tego moje symulatory moga podpowiedziec co mozna zrobic zeby znacznie obnizyc cene, np. ile oszczednosci dalaby wymiana prawka na angielskie, albo zmiana auta, adresu, mozesz dowiedziec sie fajnych rzeczy. Jezeli roznice cenowe w najtanszych kilku ofertach beda znikome, podpowiem czym charakteryzuja sie konkretne firmy, jakie maja wady
  • Odpowiedz
@innv: kurde dziwne to jest.. dluzej w UK, dluzej prawko, duzo mniejsze i slabsze auto niz moje a ja mialem duzo nizsze ubezpieczenie na pierwszy rok bez NCB...
  • Odpowiedz
@trustME: Nie ma czegos takiego, ze jeden ubezpieczyciel jest tanszy a drugi drozszy, i ze istnieje jakas najtansza czy najlepsza firma, ktora mozna komus polecac. Kazdemu wychodzi inaczej, w zaleznosci od calej masy czynnikow. Niektore firmy sa bardzo tanie dla uczacych sie kierowcow, bo chca pozyskac nowych na rynku klientow, wiekszosc oczywiscie odwrotnie - nie lubi niedoswiadczonych. Jedne punktuja to, inne tamto, minusuja tych, inne jeszcze innych, i do tego
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wiesz, ze tak naprawde jest tylko kilku underwritterow, a 100 nazw ubezpieczalni to tylko posrednicy od obslugi klienta, z roznymi strategiami biznesowymi. Najwieksza glupota jest trwanie przy jednej firmie, zamiast co roku sprawdzac oferte -


@kristweety: ja przedłużałem teraz. Sprawdziłem oferty, znalazłem tańszą, napisałem do obecnej firmy - obniżyli mi cenę poniżej tego co znalazłem i git :) Często się trzeba tylko upomnieć, ale to ze wszystkich
  • Odpowiedz
@trustME: No to kolejna sprawa, ze ludzie sie nie targuja, zwlaszcza przy wycenach auta po wypadku, a zasada jest prosta, chocby proponowali wyplacic super super super duzo, to bierzemy oddech, polykamy sline, i podciagamy jeszcze chocby o pare funtow. Dobra, mysle ze czas zakonczyc dyskusje, pozdrawiam.


  • Odpowiedz
Mazda 2 Sport 1.5. rok 2011. za ubiezpieczenie w maju zaplace £320.Samochod mam 2 rok.Czyli w sumie jeden rok znizek.Za ubezpiecznie w pierwszym roku posiadania dalem £760.
  • Odpowiedz