Wpis z mikrobloga

@Jutraniema: nooo hej dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie postarałem się? To zupełnie jak Twój były chłopak. Co jak co, ale po własnym wujku spodziewałaś się czegoś więcej nie?
@sulejman: a co miałem napisać, że walisz konia pod karyny z warsaw shore? Są jakieś granice pojazdu stary, ja też mam serce.
@Wextor: "Użytkownik Unity 3D w stopniu zaawansowanym" brzmi jak diagnoza
  • Odpowiedz
@xan_physic: łachudra


@rtone: nie obraź się, ale:

Co ci się stało? ...a sorry Ty @rtone tak wyglądasz. @rtone jesteś szambonurkiem pracującym za złotówkę, który jest gwałcony w TOI TOI'u. @rtone Ty łysy wytrysku kojota. Masz gębę jak pęknięta deska klozetowa. Wszystko z Tobą @rtone ok? Wyglądasz jakby Cię za dzieciństwa w betoniarce kołysano. @rtone gdy na Ciebie patrzę to jestem za aborcją. @rtone Ty zmutowany odprysku nocnika, wąchaj krecika cienki jak zupa więzienna mutancie z Ukrainy. Twoja matka była przy porodzie?! Twoja stara pierze w rzece. Jesteś spuszczonym przez każdego chętnego penera, indoktrynowym śmieciarzem co tańczy z eunuchami. Ty wykastrowany koguci prąciu, pizgany w oko przez stolca rumuńskiego żula. Jesteś na poziomie intelektualnym telewizji śniadaniowej! Słodzisz gorzkie żale. Twoja stara to pancerna rebeka. Wyglądasz jakby Twój stary spuścil się na gnój i słonce Cie wychodowało, Ty zafajdany wielbłądzi naplecie utarzany w piasku. Twoja stara opala się przy słoneczku z Gadu Gadu. Masz mordę jak dzik torbę. Kochaj deszcz, tylko on na Ciebie leci. @rtone wyglądasz jakby Cię cyganka w biegu wysrała Ty stary ośle! Twoja siostra kreci kołem fortuny. Masz grzywkę jak Hanka Bielicka pod pachami. Ty zawszony bezmózgowcu, pocałuj mnie w dupę, przeczochrany wytrysku kojota. Masz nawalone jak cyganka w tobołku. Masz kopalnie złota w gębie @rtone. Daj mi swoje zdjęcie @rtone, bo zbieram pokemony. Rozbiegnij się i w ściane jebnij ;-). Bywają przypadki, ze są dzieci bez matki. @rtone wyglądasz jak wydrylowany przez mongolskich uchodźców, niewdzięczny jurny wał. @rtone słyszałem, że zarabiasz dając dupy małpom z ZOO? Generalnie rzecz biorąc to ostentacyjnie pierdzę w Twoim kierunku. Twoja matka klaszcze u Rubika. Słyszałem, że jak byłeś mały to Cię dotykali patykami, bo nie wiedzieli co to jest. Gdyby wsadzić Twój mózg do łebka od szpilki - to byłaby grzechotka. Ty senarze jambiczny! Zwersyfikuj sobie średniówkę, bo Ci się metrum rozpada, amfimakrze niedorobiony! Gdy Cię wiedzę mam chęć wysłać sms-a o treści "pomagam". Gdyby głupota umiała latać - latałbyś 10 km nad ziemią @rtone. Nasza dalsza konwersacja nie ma najmniejszego sensu merytorycznego, albowiem egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym, a Twoja elokwencja, nie jest adekwatna do mojej erudycji - co koliduje z moimi imperatywami. Jesteś rozwinięty jak papier toaletowy. @rtone
  • Odpowiedz