Wpis z mikrobloga

#heroesofthestorm #hots

Warto zacząć grać? Tak czysto casualowo, niezobowiązująco, dla zabawy. To chyba najprostsza MOBA na rynku, więc w sam raz dla świeżaka. Ot pytam bo nie wiem czy Hots jest jeszcze w stadium rozwoju czy już gnicia jak bodajże teraz Starcraft.
  • 9
@Werdandi: warto. Gra ostatnio dostała dużego patcha, po którym gracze żartowali, że to już nie beta. :) Poza tym społeczność jest w miarę przyjazna (na tyle, na ile to możliwe w mobie) i dość łatwo się nauczyć grać.

Jakbyś chciał reflinka (albo po prostu o coś zapytać) to napisz, dostaniesz wtedy dwóch bohaterów za darmo.
@Werdandi: Warto, gra się bardzo przyjemnie, postacie - każdy znajdzie coś dla siebie, styl gry który mu odpowiada. Na początek warto pograć trudniejsze boty albo ze znajomymi w drużynie którzy wytłumaczą jak grać na konkretnej mapie. Jak zakładasz dopiero konto to tak jak Lerhond napisał - skorzystaj z reflinka od kogoś. Nie przejmuj się debilami piszącymi na czacie i baw się dobrze :) Polecam grać w wersję z polskim dubbingiem bo
@Werdandi: Skorzystaj z refa od kogoś, bo serio się przydaje :) Sam żałuje, że zorientowałem się po 5 lvlu już :/
Ogólnie dużo grałem w dote 2 ponad 1k godzin. Szukałem czegoś szybkiego i lajtowego i dałem szanse hotsowi.
Spełnia moje oczekiwania w 100% serio. Dodatkowo nie wiem czy lubisz uniwersa blizzarda, ale teksty między bohaterami wymiatają. Dodatkowo serio dbają o grę, wprowadzają dużo rzeczy, o które ludzie na reddicie proszą.