Wpis z mikrobloga

Heh teraz do mnie dotarło tak jakby że tu siedzą ludzie z całej Polski. Z każdego możliwego zakamarka w tym kraju a nie tylko duże miasta. Do mirków i mirabelek mieszkających w jakichś mniejszych miejscowościach: powiedzcie co lubicie w waszym miasteczku, bądź na wsi. Jak tam się żyje, czy mili ludzie, jak wam się tam podoba w porównaniu z jakimś dużym miastem typu Kraków, Warszawa itd.? Czy to nie fascynujące, że każdy z nas ma swoje życie a jak wracamy do domu, to siadamy i odpalamy mirko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj to jest taka wieczerza wigilijna tylko że codziennie :-). Miejsce w którym zbierają się ludzie z całej Polski (no i hashtag emigracja też!). Szkoda, że mimo tej specyfiki, często spora część rozmów tutaj kończy się wyzywaniem i "xDDDD" zamiast udzielenia porady potrzebującemu. : [
#zycie #wykop #pytanie #miasteczko #przemyslenia
  • 7
@andrzejfryczmodrzewski1503: Panie to że się wszyscy znają można unać za zalete ale też wade prawie zero anonimowości, noce piękne ciche i widać w #!$%@? i więcej gwiazd jak jest bezchmurnie, w lecie zapach żniw nie do podrobienia, można sobie pomidory swoje chodować papryki i inne warzywa czy owoce jak masz odpowiednio dużą działke i zawsze coś jest do zrobienia wokół domu nie ma bardzo czasu na nude (kwestia priorytetów w sumie
@andrzejfryczmodrzewski1503: Teraz mam zajawke na produkcje swojego wina tj nasadzenia winorośli zrobiłem i czas pokaże co z tego wyjdzie, w zeszłym roku postawiłem tunel foliowy i pomidorów miałem więcej jak mogłem przejeść nie mówiac juz o paprykach :D w tym roku bede miał o ile wydadzą plony papryczki Trinland butch scorpion które sa tak ostre że tabasco przy nich to przedszkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)