Wpis z mikrobloga

@oluchna23: Volkswagen Golf, VW Polo? najlepiej weź ze sobą kogoś kto się zna bo sama teoria 'na co patrzeć' może nie wystarczyć ;-) skurczybyki dobrze wszystko maskujo...
  • Odpowiedz
@oluchna23: sprzedam opla.

A tak poważnie, to znajdź kogoś z bliskiego otoczenie, kto Ci pomoże, bo inaczej kupisz bezwypadkowe auto z małym przebiegiem zbudowane ze szpachli, która 10 razy okrążyła ziemię :)

A co do auta, kwestia gustu. Ople są akurat całkiem spoko :)
  • Odpowiedz
@oluchna23: np Astra z ~2005 roku powiedzmy. Autko to jeżdżenia. Albo klasycznie dla kobiety: Toyota Yaris :) Bardzo przyjemne maluchy. Ale nie jestem znawcą, więc niech jacyś fani motoryzacji się wypowiedzą :)
  • Odpowiedz
@oluchna23: Weź sobie VW Golf IV 1.8 z gazem, wytrzymałe silniki, małe spalanie, bdb. blacha i w naprawach tani jak barszcz. Każdy mechanik bardzo dobrze je zna. A przebieg w ich wypadku mało ważny.
  • Odpowiedz
@GIBbeer: dlaczego mało ważny? Wybacz, ale jak do tej pory uważałam, że auta powyżej 200 tys nie są warte mojej uwagi...boje się, że kupię i będę musiała władowywać kasę na naprawę
  • Odpowiedz
@Yam1337: masz rację, ale powiedz sam - kupił byś auto z przebiegiem powyżej 200 tysi? Zawsze wszyscy mi dookoła mówili, że auto z takim przebiegiem "się kończy"...to jak to właściwie jest?
  • Odpowiedz