Wpis z mikrobloga

Oferta promocyjna BeActive przedłużona do 7 kwietnia. Przy zakupie karnetu open lub comfort dorzucane są 3 miesiące gratis. Co łącznie daje 6 miesięcy karnetu! Ceny karnetów wynoszą odpowiednio 159 zł i 269 zł. Na mojej siłowni, ulgowy karnet kosztuje 140 zł, więc suma 269 zł zwraca mi się w niecałe 2 miesiące :)

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział co to BeActive. Jest to karta dla uczniów i studentów od 16 do 26 roku życia, pozwalająca na korzystanie z różnych obiektów i zajęć sportowych tj. siłownia, sauna, fitness, joga, sztuki walki, zumba, jacuzii, ścianka wspinaczkowa, basen itp. na jednej wejściówce. W cenie wliczone jest ubezpieczenie i opieka trenera. W samym Trójmieście na tę kartę można wejść do 15 siłowni. W Warszawie takich obiektów jest aż 42! A na terenie całej Polski znajdują się 162 obiekty honorujące kartę.

Ponieżej wrzucam link do oferty :)
http://www.ebeactive.pl/pl/oferta-r60.html

  • 6
@arkagham: @ona_czuje_we_mnie_PINIADZ: @kondziox88: ja tylko wspomne o regulaminie

2. Promocja polega na przyznaniu dodatkowych 90 dni prawa do korzystania z usług BeActive
osobom, które w okresie od 26 marca 2016 od godziny 00.01 do 7 kwietnia 2016 do 23.59. włącznie
dokonają zakupu lub przedłużenia trzymiesięcznego karnetu BeActive w wariancie Comfort lub Open,
według aktualnie obowiązującej oferty.
3. Warunkiem skorzystania z Promocji jest zakup karnetu trzymiesięcznego (3) z oferty BeActive