Wpis z mikrobloga

@BetonowyBrodaczBezAfro @ChineseMobilePhones: U mnie wpadła paczka 01.04 PostNL od GearBest i dziś już dostarczona bez VAT ( ͡$ ͜ʖ ͡$). W trackingu wyłącznie nadejście przesyłki do WER Warszawa pierwszego kwietnia i dzisiejsze doręczenie bez pośrednich statusów do których byłem przyzwyczajony. Oby i wam się koledzy udało :-D
  • Odpowiedz
@BetonowyBrodaczBezAfro: Podlegam pod Warszawę. Nigdy w historii o żaden inny WER paczka mi nie zaczepiła.
@ChineseMobilePhones: U mnie też właśnie nie było ani jednej zmiany statusu, nawet po weekendzie czy to wczoraj czy dziś cały czas wisiało "Nadejście przesyłki do WER W-wa", a po południu wpadł listonosz z przesyłką ;-) Może będzie podobnie :-D
  • Odpowiedz
@Orjion: Stary widzę że masz problem z rozumowaniem. Są 2 typy listów ze względu na szybkość dostarczenia: ekonomiczny idzie zazwyczaj do 3 dni i priorytetowy zazwyczaj na jutro. I te listy dzielą się na zwykle i polecone. Zwykle mogą zginąć a jak masz polecony ekonomiczny to jest rejestrowany i jak zginie to poczta za to płaci. Czaisz?
  • Odpowiedz