Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mistrz_tekkena: 12 tygodniowy płód to płód, nie dziecko. Ja tak uważam, i skoro ja tak uważam, to mogę podjąć moralną decyzję sam, nikt nie musi jej podejmować za mnie. ja będę z tym żył, nie Ty. czemu się tak nie interesujesz dziećmi z rodzin patologicznych? czemu się nie interesujesz na co pójdzie 500+ w przynajmniej połowie przypadków? bo jak już się urodziło, to ktoś się nim zajmie, nie? Ktoś będzie na
  • Odpowiedz
@steemm: No nieźle. Winne skazonych genów. Przemyslalbyn to, bo brzmi dość niefortunnie.
@Matis666: Ja tylko zadaje pytanie.
@sebawo: Szkoda, ze w tej logice nie ma miejsca na nowe życie, które nie jest swiadome otaczającego świata, ale zyje. Właściwie to jest obrzydliwe i amoralne, egoistyczne i brzmi jak horror gdzie silniejszy może decydować o slabszym.
  • Odpowiedz
  • 16
Szkoda, ze w tej logice nie ma miejsca na nowe życie, które nie jest swiadome otaczającego świata, ale zyje. Właściwie to jest obrzydliwe i amoralne, egoistyczne i brzmi jak horror gdzie silniejszy może decydować o slabszym.
@mistrz_tekkena: w tej logice nie ma miejsca na wybór dla DZIECKA. Którym jest 14latka
  • Odpowiedz