Wpis z mikrobloga

Jutro w ramach szkolenia wycieczka na wulkan Teide, jak na razie jest dobrze a najtrudniejsze chyba dopiero przede mną #teneryfa #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ! ps. boję się sezonu, a co jeśli zwali się milion turystów i nie ogarnę?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majonezwpromocji: polecam wypożyczyć samochód, możecie całą wyspę objechać, bo linia brzegowa (samochodem) to jakieś 250km :) samochodem dotrzesz na ok. 2500m n.p.m., więc coś cieplejszego się przyda. Na górę jest kolejka liniowa za 27 euro i docierasz na 3500m. Jak chcesz na samą górę to musisz się postarać o pozwolenie z parku narodowego, na ok. miesiąc przed wycieczką. Pozwolenie dostaje się na konkretny dzień i godzinę, bo dziennie może tam
  • Odpowiedz
@iambatman: dzięki za wszystkie informacje mirabelko, jesteśmy studentami i tylko ja mam prawo jazdy w dodatku od 3 lat nie jeździłem więc zwyczajnie się boję wypożyczać samochód... W dodatku to nasz pierwszy wyjazd za granicę w życiu. Będziemy w puerto de la cruz
  • Odpowiedz
@majonezwpromocji: ups, jedna poprawka: 200 osób tygodniowo :) a to z północy to jeszcze się nie orientuje jak to z wycieczkami. Wydaje mi się, że za jakąś opłatą są organizowane wycieczki na wulkan. Ja mieszkam na południu i na północy może być trochę chłodniej niż u mnie. No z samochodem rozumiem, nie jeżdżą tu tak dziko jak w Grecji, ale i tak dla mnie też trochę chaos. Jutro w ogóle
  • Odpowiedz