Wpis z mikrobloga

Mam pewien problem z GPS w telefonie, biegam i mam włączone Endomondo i nie potrafi mi znaleźć sygnału GPS. Działało to różnie, na początku nie było sygnały ale po okołu 1km łapał i było OK, potem działało bardzo dobrze, a teraz już w ogóle nie działa. Resetowałem tel, przeinstalowywałem Endo i dalej nic się nie poprawiło. Mam oczywiście ustawione wysokie zużycie baterii i wspomaganie internetem, ale nic to nie daje chyba. Aha no i dzisiaj próbowałem użyć innej aplikacji Strava i tam też GPS nie łapał. Miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiazać?
Tel to Sony Xperia Z
#endomondo #strava #gps #smartfon
  • 6
  • Odpowiedz
@tizo: może jest ujowy GPS. ja miałem LG G2 mini (chyba ten, już nie pamietam) i za cholere GPS nie działał dobrze. Na nawigacji google miał lagi, generalnie bardziej działała udawana nawigacja na podstawie wifi niż GPS. sprzedałem w cholerę.
  • Odpowiedz
@tizo: a próbowałeś biegać bez spotify? Może telefon ma problemy z obsługą wielu procesów? Np. ja mam w telefonie trochę zepsuty klawisz od aparatu i zdarza mi się przez przypadek go włączyć - czasami powodowało to zatrzymanie naliczania dystansu w Endomondo (choć na mapkę wrysowywało prawidłowo)
  • Odpowiedz
@MarianKolasa @yarmooh @macabrankov Dzięki za odpowiedzi. Być może już udało mi się to naprawić. Zrobiłem To i To i teraz juz znajduje GPS. Przedtem w tym GPS status pisała że szuka sygnału cały czas a teraz po paru sekundach znajduje coś, tak samo w Endomondo po paru sekundach jest informacja "GPS Ok". Jutro jeszcze będę to sprawdzał w terenie
  • Odpowiedz