Wpis z mikrobloga

Miałem pisać więc piszę. Jak sprawuje się Xiaomi Yi w wersji samochodowej? Według mnie bardzo dobrze, dużo lepiej radzi sobie na przykład z jazdą pod słońce w porównaniu do #g1wh. Co do systemu ADAS - z jednej strony pozytywnie mnie zaskoczył, na prawdę działa chociaż czasami jest zbyt nadgorliwy. Środek drogi znajduje idealnie i bardzo szybko (picrel). Zbliżanie się do samochodu z przodu potrafi wykryć z 80-100m. Zjazd z pasa ruchu wykrywa praktycznie w momencie dotknięcia kołem linii. Co do minusów - muszą być linie po obu stronach drogi, ewentualnie linia na środku + chodnik. Poza tym z włączonym ADAS ogranicza nagrywanie do 1080p30fps. Aha, no i gada po chińsku, ale na wyświetlaczu jeszcze pokazuje o co mu chodzi. W komentarzu filmik z działaniem ADAS - najpierw wykryło ciężarówkę przede mną i zaczęło gadać. Niestety, zmianę pasa wykrył dopiero za drugim razem - myślę, że dlatego, iż zacząłem manewr jak na wyświetlaczu była jeszcze ikonka auta z przodu.

#itemyzchin #xiaomi #xiaomiyi #kamerasamochodowa
Wołam @raszpon @Buchomodozor
rolfik_r1 - Miałem pisać więc piszę. Jak sprawuje się Xiaomi Yi w wersji samochodowej...

źródło: comment_ComN2XKplGRCUd4W6jSQowSXTFpMboRz.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz