Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Denerwują mnie te afery z jednego powodu (choć nie popieram tego co zrobiła administracja w związku z zbanowanymi osobami), otóż... Wykop jest chyba jedynym miejscem gdzie można poczytać tak pozytywne akcje jak z odzyskaniem Laptopa przez @Gosiasamosia , gdzie można poczytać tak ciekawe ama jak choćby ostatnie z @TheMan, @sudokuu czy @OzO , czy też takie pozytywne akcje jak ta dodana przez @lo0kash , a ludzie i tak narzekają, grożą (lol) przeniesieniem się na strimsa, gdzie nigdy nie będzie takiego 'zjednoczenia' , atmosfery, takich znalezisk i takich ludzi. Poza tym jest tutaj mnóstwo wiadomości związanych z polityką, do których ciężko się dostać przeglądając dwa/trzy portale informacyjne. Takiej mocy społecznej jak na wykopie raczej ciężko szukać gdzie indziej (poza fb, gdzie poziom jest, jaki jest) - wystarczy przypomnieć sobie ACTA. Choć sam nie dodaje nic, ale mam prawo do apelu: nie spieprzmy tego przez jakieś głupoty związane z zdjęciami (trzeba przyznać że ładnymi) jednej z moderatorek.

tl;dr ból dupy

#butthurt #whocares
  • 5
@golyy316: jak ma zostać pozytywny klimat to dobrze żeby użytkownicy czuli się tu bezpiecznie i byli traktowani sprawiedliwie, a nie byli banowani za byle pierdołę.. czasami widać przydaje się burza by oczyścić atmosferę, bo na horyzoncie pozytywne zmiany, kryzys zażegnany, napięcie na linii administracja-użytkownicy rozładowane. źle? ;)
@karga: Czuli się bezpiecznie? :D Rozbawiłeś mnie :D

Nigdy nie będzie sprawiedliwości, nie ma co na to liczyć, żadne zmiany nie wprowadzą sprawiedliwości. Jak to mówią - gdzie 10 osób, tam 11 teorii.

A czy ta 'burza' okaże się pozytywna dla wykopu to się okażę że parę miesięcy, teraz ciężko cokolwiek oceniać.