Wpis z mikrobloga

@Wymien: mirku, widziałem Twój film z Filipin. Podoba mi się, sam też jestem posiadaczem kamery i też kręcę filmów na potęgę. Mógłbyś mi nakreślić zarys Waszego wyjazdu? Gdzie byliście, czy organizowaliście sobie sami wyjazd czy biuro podróży? Gdzie nocowaliście, jakie warunki, jakie kwoty na noclegi, wyżywienie, przejazdy i takie tam. Chciałbym się wybrać w podobne miejsca w tym roku (może nawet dokładnie tam gdzie Wy?) i im więcej informacji udałoby mi się od Ciebie uzyskać tym lepiej.
Pozdro :)
  • 3
@plecak_odrzutowy: Otóż wyjazd w całości zorganizowaliśmy sobie sami, pierwsze bilety kupiliśmy w maju 2015 przy okazji dużej promocji Cebu Pacific. Musieliśmy się szybko decydować, bo bilety rozchodziły się bardzo szybko, najpierw chcieliśmy lecieć w styczniu ale zanim znaleźliśmy paszporty został tylko marzec. Tutaj polecam fly4free bo to dzięki nim wkręciliśmy się w temat! Udało nam się kupić bilety za 350zł od osoby (Dubaj-Manila-Puerto Princessa-Cebu-Manila- Dubaj) ( ͡º ͜ʖ͡
Na Palawanie spaliśmy w Corong-Corong, cały region jak najbardziej godny polecenia! Kajak wypożyczyliśmy za 40zł/dzień, pływanie od wyspy do wyspy. Często zdarzało się że byliśmy jedynymi ludźmi na wyspie. Skuter ok 50zł/dzień. Apo Island to przede wszystkim żółwie, których było tam od cholery ( ͡º ͜ʖ͡º)