Wpis z mikrobloga

@zackson:
1. Słuchasz co sam ks. Kaczkowski miał do powiedzenia o swoich chorobach i o tym czy "są serwowane" przez Boga.
2. PROFIT dla Ciebie.
3. Nie piszesz bzdur.
4. PROFIT dla wszystkich.
  • Odpowiedz
@zackson: w życiu nie zawsze chodzi o nas samych. Chodzi też o to, co za naszą przyczyną może zdzislac Bog.
A mysle, że dzięki ks.Kaczkowskiemu mógł zdziałać wiele.

Zas dla sanego księdza "profitem" była jego działalność i mozlieosc bycia żywym przykładem tego, w co wierzył i co głosił
Plus największy profit, jaki istnieje dla osoby siedzącej-życie wieczne w raju.
  • Odpowiedz
Słuchasz co sam ks. Kaczkowski miał do powiedzenia o swoich chorobach i o tym czy "są serwowane" przez Boga.


@rpawelek: a czy ja pisałem coś co on twierdzi o tym? To tylko jego opinia, założenia, wiara. Ja mogę być innego zdania.
  • Odpowiedz
@rpawelek: Sceptycyzm i podważanie dogmatów to jedno z ewolucyjnych osiągnięć naszego umysłu. Twój wpis wyjaśnia dlaczego tyle małych dzieci umiera na nowotwory, bóg pewnie wystawia ich rodziny na próbę. A to przyjemniaczek. Albo można zachować logikę/zdrowy rozsądek i zaakceptować fakt że świat jest niesprawiedliwy i bóg w nim nie interweniuje . Nie ma odstępów od praw natury
  • Odpowiedz
@crystaldragon: Ale ksiądz Kaczkowski mówił właśnie o tym, że Bóg nie zsyła na nas chorób. Sam o sobie mówił (przekornie), że jest pomyłką genetyczną, "ślepym zaułkiem" ewolucji skoro przydarzyły mu się dwa nowotwory. To jest nasza biologia, mutacje na poziomie komórkowym powodują nowotwory, nie "palec Boży".
  • Odpowiedz