Wpis z mikrobloga

Halo Mirabelki i Mirki:)

wołam: #specjalisci #informatycy #programisci #programista15k #php #mysql

ostatnio znalazlem sie na zyciowym rozdrozu i chcialbym sie zaczac edukowac w kierunku jezykow programowania stron www. jestem kompletna zielonka, (stawianie gownostronek o zespolach na mylogach i innych gownoblogach sie nie liczy ;P)

i pytanie moje jest: czego watro zaczac sie uczyc zeby w mozliwie jak najszybszym czasie znalezc fuche jako programista/kodziarz/czyjakwysietamnazywacie za mityczne 15k :D:D przy najmniejszym nakladzie pracy ;>?
  • 10
@wlokiczyj: Ech... Kolejny który myśli że za klepnięcie hello worlda dostanie 15k na rękę. To tak nie działa.

> czego watro zaczac sie uczyc zeby w mozliwie jak najszybszym czasie znalezc fuche jako programista/kodziarz/czyjakwysietamnazywacie za mityczne 15k :D:D przy najmniejszym nakladzie pracy ;>?


Wysokość zarobków jest proporcjonalna wprost do poziomu umiejętności i nakładu pracy.
Z takim nastawieniem to lepiej zabierz się za coś innego. Za coś co lubisz, zanim boleśnie się
@wlokiczyj: jeszcze sam do nie dawna zastanawiałem się jaki jezyk wybrać, od czego zacząć, a tak na prawde nie ma znaczenia od czego zaczniesz i jakiego jezyka sie nauczysz, bo ważne jest byś po prostu nauczył się programować

chcesz webdev to php, python, ruby, <- wybierz jedno, do tego html css javascript

i po prostu sie ucz