Wpis z mikrobloga

@Rzeeznik13: Klan na drzewie to niestety gówno, próbowałem parę miesięcy temu obejrzeć jeden odcinek żeby się poczuć jak w dzieciństwie - nie wiem jak mogłem to kiedyś lubić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Za to Scooby Doo, Johnny Bravo, Chojrak czy Ed Edd i Eddy w dalszym ciągu śmieszą.
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13: klan na drzewie to nie jest znowu taka stara kreskowka, to juz byl ten okres coraz #!$%@? produkcji cartoon network

Jam Łasica, Krowa i Kurczak, Johnny Bravo, Chojrak Tchórzliwy Pies, Atomówki, Dwa głupie psy, Edd Ed i Eddy, Looney Tunes <-- to były dopiero kreskówki. Polecam sobie odświeżyć z oryginalnym dubbingiem. Bawią do dziś, a teraz można wyłapać żarciki, które zrozumie tylko dorosły ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13: Ja to do dziś mogę oglądać. Odcinek z transformer-zakonnicami to taka bomba, że jak obejrzałem z trzy lata temu to mało nie padłem ze śmiechu.
  • Odpowiedz
przykro się robi gdy się widzi przy jakich gówno bajkach wychowują teraz dzieciaki, klan na drzewie to było coś


@Rzeeznik13: #!$%@?! Przy jakich niby? Jestem raczej na bieżąco bo z dziećmi oglądam co jakiś czas. I akurat od klanu na drzewie większość jest lepsza. Uważam, że z ostatnich lat to Chowder czy Flapjack wgniatają w ziemię takie gówna jak KND
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13: Z bliźniakami był taki problem, że w pewnym momencie zaczęli wypuszczać nowe sezony, o zupełnie innej kresce, z zupełnie innym (srogo #!$%@?) dubbingiem i spolszczonymi imionami postaci. Syf jak #!$%@?.
Ale pierwszy sezon (chyba tylko pierwszy był normalny) był w #!$%@? dobry. :P
  • Odpowiedz