Wpis z mikrobloga

@nikitaska: Luz-luzem, ale z pewnością dzieli nas rodzaj poczucia humoru, dystans do świata, wiek i doświadczenie. Mnie pewne rzeczy już nie śmieszą, co nie znaczy, że nie mam poczucia humoru.To znaczy jedynie, że śmieszą mnie inne heheszki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: za dużo komentarza. Zaangażowałem się. To jakie masz poczucie humoru ( monty python Jaś fasola kmn czy standupy) wiek , jaki dystans do świata? Bo ja mam jakieś 4 metry . Pierwsze piętro.
  • Odpowiedz
@kurkuma: Jestem pod ogromnym wrażeniem subtelności twojego komentarza ( ͡º ͜ʖ͡º)
Napisz jeszcze coś równie ekscytującego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nikitaska: Najbliżej mi do Monty Pythona, ale wiem, że nie każdy rozumie tego rodzaju humor ( ͡º ͜ʖ͡º)
KMN do bro przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kurkuma: No widzisz, nie zakumałaś ironii w moim komentarzu z tamtego postu.W skrócie miałam beke ze stuleji, którzy wszem i wobec polewają z niskich kobiet.Ja jestem dość niska i to widać...nie jest to jednak moim kompleksem.A teraz zapytaj niebieskich co jest ich największym kompleksem, chociaż tego nie widać tak, jak widać mój niski wzrost ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kurkuma: Do Twojego heheszka,owszem...nie śmieszy mnie to, bo po prostu preferuję inny rodzaj humoru i to nie ma nic wspólnego z dystansem.Po prostu śmieszą nas inne rzeczy i nie ma w tym nic dziwnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: chodziło mi o to,że człowiek który ma dystans i tyle doświadczenia życiowego,jak siebie określiłaś,nie będzie się przejmował dziecinnymi wpisami nt wzrostu innych ludzi.
  • Odpowiedz
@kurkuma: ...ale ja się tym nie przejęłam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chciałam jedynie nieco przytemperować rozpędzonych niebieskich i w sumie liczyłam na nieco bardziej inteligentne riposty w ich wykonaniu, aby było z kim myśli wymienić, ale jak na pewno widziałaś nic takiego nie miało miejsca, wiec nieco się zawiodłam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wesołych Świąt ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
to wyjmij kij z dupy i wyobraź sobie ze tam leży cleese.

@nikitaska: Myślałam, że stać cie na bardziej wyszukane komentarze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Moja wyobraźnie pozostawię dla siebie, bo Cleeese jednak wolę oglądać w nieco innych okolicznościach przyrody ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz