Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: Widze, że do dzis boli Cię merytoryczne zaoranie i to jak w dziecinny sposób próbowąłęś się wykręcić. Daj spokój, jesteś infantylny. Dodam tylko, że wmawianie sobie, że inni ludzie też uczestniczą w głupich gusłach tylko się nie przyznają nie sprawi, że te gusła będa mniej głupie. Pedź wspierac lokalnego pedofila, niech Cie pochlapie magicznym napojem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@victordeleco2: Do czasu demencji starczej chyba. Grzechem niewiernego Tomasza było to, że nie uwierzył od ręki, że jego nauczyciel ożył i wyszedł z grobu. Był na tyle bezczelny, że poprosił o dowód na potwierdzenie tej dość nietypowe sytuacji. Niewierny Tomasz jest po prostu zdroworozsądkowym sceptykiem. Im więcej takich ludzi tym lepiej.

@Kaczypawlak: Nigdy nie potrafię zrozumieć co chcecie osiągnąć takimi wpisami jak ten. Jeżeli Jasiu, który ma swoje poglądy i
gdyż od kilkunastu lat nic mnie tam nie ciągnie. I tak, byłem poświęcić koszyk, gdyż poprosiła mnie o to mama. I #!$%@? ci za przeproszeniem do tego. Lewaku, #!$%@?ący się w cudze życie :).


@Maliszak: Wiesz dla mnie to hipokryzja( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapowiadało się na gównoburze ale jakoś umarło w trakc


@myf90: No nie wiem.

Jeżeli Jasiu, który ma swoje poglądy i opinie z powodu