Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś ma kupon -7/14 mam dla niego fajne 3 propozycje na zakup:
1. Żarówka LED sterowana przez internet (wifi) Xiaomi Mi Yeelight E27 8W CENA:US$7.99:
2. Słuchawki Xiaomi Hybrid CENA:US$12.97
3. Ładowarka USB Xiaomi samochodowa z bluetooth i transmiterem FM CENA:US$9.59
'Żarówkę' Led oraz hybrid-y chyba każdy zna. Natomiast jeśli chodzi o Xiaomi ROIDMI jakoś mniej jest o niej pod tagiem. Więc jeśli ktoś nie zna to można poczytać co nieco tu pod wpisem mirka @Mielony
Można też dostać wersję białą bez używania kuponów tu za US:12.99 ale niestety nie działają kupony (promo tag).
Po więcej itemów w dobrych cenach z banggood, zapraszam na facebookowe banggood cebula deals
#banggood #xiaomi #banggoodpl
  • 18
@plonez80: Tak się zastanawiałem kiedyś co jest takiego fajnego w tych listwach od xiaomi. Przecież można to samo kupić w castoramie z trzema gniazdkami za 25,98 bądź z pięcioma za 29,98 (ceny z castoramy kraków-zakopianka). Chodź na plus dla xiaomi przemawia zestaw różnych typów gniazd- można angliki np podpinać bez przejściówek. Co innego z nową listwą od xiaomi- sterowaną przez internet ale ta znowu nie ma USB...
Tak czy siak- dobra
@banggoodpl: To w sumie nie ma sensu, bo nic nie podłączę oprócz telewizora, a reszta rzeczy ma wtyczkę z uziemieniem, a ładowarki używałbym jako kabli, faktycznie masz rację że z castorami jest duuużo lepszą opcją.
@banggoodpl: Właśnie zdecydowałem się na czarną i tak szukałem w opisie czym się różni, ale kolorem i w sumie mają rację, czarny lepiej się powinien sprzedawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)