Wpis z mikrobloga

@koziolek666: No ej, tak miło się pisało :< Wracaj przyjacielu!
Jeszcze co do :

No niestety nie każda... nawet mniejszość.

początek pętli to label, a na końcu pętli masz GOTO , tak to działa wszędzie.

Dodanie własnego labela nic nie zmienia dla JVM, dalej się zastanawiam gdzie takich bredni się dowiedziałeś, odpisz bo mnie męczy.
  • Odpowiedz
@afe1: no ani trochę nie if :D To tylko zastąpienie jeden operacji inną, no ale wiem że nie piszesz tego w pełni poważne więc niech będzie że to "if". (raczej) Podobnie z tego co pamiętam można z kodami typu Math.abs, i tutaj podobno JIT zawsze to podmienia jeśli chodzi o metodę z Math, ale nigdy nie sprawdzałem czy na pewno zawsze ani nie chciało mi się o tym więcej czytać.
  • Odpowiedz
@afe1: a wywołanie metody to co? :D też wykona jumpa, zmienne na stos (czy coś tam, jednak dalej jestem tylko javowcem i nie wiem czy dobrze nazywam :D) i skaczemy.
A twój if to też goto, co najwyżej nie bezpośrednie, ale dalej skok jest, w javie może np użyć instrukcji

IFNE
  • Odpowiedz
ale co Ty zmieniasz teraz, napisałeś:

bez używania bytecode GOTO


i go nie używam (ifne nie ma byte GOTO)!

@GotoFinal: płać, nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@afe1: kurde, mogłem napisać "sensowny program" a nie "kod", niech ci będzie że to pasuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zapomniałem że jestem na wykopie i zaraz jakiś śmieszek to obali w dziwny sposób.
Kurcze, zapomniałeś podać gdzie płacić, a ja już muszę iść, bo święta już są a ja jeszcze choinki nie ubrałem, no nic, szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@GotoFinal: teraz bierzesz na litość i jeszcze uciekasz :D kup jakis kwiatek randomowej dziewczynie na ulicy jako zapłata, kara musi być :P wesolych swiat
  • Odpowiedz