Wpis z mikrobloga

Czy was nie denerwuje jak w telefonie wejście słuchawkowe jak na górnej krawędzi telefonu?

Bo dla mnie to jest tragedia, kabel układa się wtedy nienaturalnie i przeszkadza w użytkowaniu telefonu, ponadto z reguły telefon wygodniej włożyć do kieszeni tak jak się go trzyma, a tak to trzeba go odwrócić.

#apple zrozumiało to najszybciej, bo już od #iphone5 jest ok #samsung od #galaxys6, natomiast #xiaomi w #mi5 zdecydowało się tego nie zmieniać, co dla mnie jest dużym minusem.

#telefony
  • 7
@kejes: Jaki model? Mam sennheisery momentum on ear i myślałem właśnie o zmianie na coś z bluetooth bo to jednak sporo wygodniejsze niż kabel :)
@miki97: szczerze mówiąc nie mogę sobie zobrazować o co Ci w ogóle chodzi. Gniazdko w mi5 i s6 jest umiejscowione podobnie i jedynie w xiaomi jest chyba bardziej na rogu ale co z tego? Chyba, ze masz jakiś zagięty wtyk w słuchawkach. Pomyśl sobie, ze inni maja gorzej. Ja zrezygnowalem z zakupu Galaxy J5 bo ma gniazdko ...na dole. To przecież są dopiero jaja. Z boku to też nie jest zbyt