Wpis z mikrobloga

Usunęli konto HH Sports na Aliexpres... Czy u Sary da rade w miarę bezpiecznie zamawiać buty? Nie prowadzi już sklepu na Ali więc w razie problemów co ze zwrotem? Sara szybko teraz odpisuje czy długo trzeba czekać? Mam do zamówienia około 8-10 par butów dla znajomych a nie chciałbym wtopić całej kasy i nie odzyskać.
#supermall #aliexpress
  • 9
  • Odpowiedz
@L3AD3R: jeśli chodzi o zabawe z allegro to spokojna głowa aż tak głupi nie jestem żeby sprzedawać fejki ludziom ( ͡° ͜ʖ ͡°) zbierałem się po prostu za zamówienie w HH sports a tu dzisiaj wchodze i już zamknięte
  • Odpowiedz
@majFriend: Zamówiłem dwie pary ze strony Sary i już wysłała. Dostałem zdjęcie zapakowanych butów, zdjęcie listu przewozowego i numer przesyłki. Najpierw przy zakupie kartą wyrzucało błąd płatności, ale następnego dnia pobrało pieniądze i już wszystko było okej.
  • Odpowiedz
@adino8: mam taki pytanie miales błąd czy było ze napisane ze jest sukces ? Bo jakoś przez 3 dni miałem błąd ale nic nie zabrało a dzisiaj wyskoczylo ze wszystko Okej ze dostane cos na maila ale nic nie dostałem i kasy nie zabrało
  • Odpowiedz
@erni901: był błąd, że płatność nie jest teraz możliwa i żeby spróbować później. Kilka razy powtarzałem płatność, ale nic sie nie działo, wiec sie poddałem. Następnego dnia wszedłem na konto i pieniądze juz były pobrane. Po kilku dniach dostałem maila, że wysłane.
  • Odpowiedz
@GSXR600: no placilem przez jej strone próbowałem 3 dni i cały czas blad az dzisiaj sie niby udało bo na stronie pisało ze zaplacone ale na kącie cały czas mam kase, trochę sie martwię ze nie bezpiecznie jest podawac dane karty na jej stronie ale coz juz za późno
  • Odpowiedz