Wpis z mikrobloga

Microsoft oznaczył bluescreeny numerkami błędów po to żeby można było sobie jakoś tam fajnie odnaleźć co jest źle itd. Szkoda bardzo że na rozwiązanie jednego błędu jest 19218374 sposobów począwszy od ugotowania obiadu a skończywszy na lutowaniu tranzystorów i montowaniu zderzaka łągiewki. Do rzeczy; mój komputer gwałcą bluescreeny po 5 razy dziennie i więcej. Oczywiście internet przeczytałem prawie cały (ominąłem dział Japoński i Rosyjski) i znalazłem kilka super przydatnych porad takich jak
Sprawdzenie pamięci programem memtest86 który u mnie nie wykazał żadnych błędów w pamięci ram
Sprawdziłem dysk twardy i nie ma on żadnych błędów odczytu
Sprawdziłem czy nie mam zasilacza z czarnej listy
Sprawdziłem czy mój pies robi zdrową kupke
Sprawdziłem czy mam aktualne sterowniki
Mimo tych wszystkich rzeczy nadal bluescreeny walą raz za razem. Czy ktoś z was mógłby mi jakoś pomóc z tym? Czy pozostało mi #!$%@?ć kompa na śmietnik? Najczęstsze kody błędów u mnie w screenie poniżej. #windows #windows7 #bluescreen #komputery
Wextor - Microsoft oznaczył bluescreeny numerkami błędów po to żeby można było sobie ...

źródło: comment_zTuCmgCnSS9ir1o72QujL8A4s3wWHFKp.jpg

Pobierz
  • 26
@Wextor: Spróbuj przeinstalować sterownik graficzny, jeśli aktualnie masz zainstalowany najnowszy to możesz spróbować zainstalować o jedną, dwie wersje starszy. Jeśli problem będzie pojawiał się nadal to podeślij specyfikację i wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@japan13: miałem starszy, wczoraj wrzuciłem najnowszy
Spec Kompa
amd athlon x2 250
nvidia gefroce gts450
goodram 2x2gb
gigabyte ga 770t-d3l
western digital 500gb
coś pominałem?
@Wextor: To przy okazji jak będziesz rozkręcał to zerknij na kondensatory które znajdują sie na płycie głównej i sprawdź ich stan wizualny, jeśli będą wybrzuszone to trzeba je wymienić.