Wpis z mikrobloga

#minecraft #gry #mirkocraft

Witam Was serdecznie.

Chciałbym Was zaprosić do wpólnej gry w na wykopowym serwerze minecrafta.
Na początek kilka informacji o serwerze:
Serwer z założenia to czysta podstawka, bez zbędnych pluginów(taki single player tylko mulit ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Na serwer nie dostaniecie się że tak powiem z biegu, gdyż jest whitelist(co by nam się trolli nie namnożyło).
Zielonki chyba mogą odpuścić ten serwer(czy nie jak myślicie?).
Jak się domyślacie komendy typu /tp, sethome itd. nie zadziałają:)
Na serwerze jest zainstalowny lwc więc o zawartość skrzynek się nie martwcie.
Cuboidy:
Pod wpływem waszych sugestii postanowiłem wprowadzić cuboidy, ale... no właśnie ale każdy taki cuboid może sobie zrobić :)
ale żeby nie było syfu i nadużywania tej możliwości każdy robi cuboidy podpisany swoim nickiem i nr cuboida. Np. stawiam sobie cuboid i nazywam go Jackamerr1, stawiam kolejny i nazywam go Jackamerr2 itd.
Cuboidy nazwane inaczej będą usuwane, jeśli ktoś nagminnie będzie nie stosował do tej zasady to sajonara:)
Podobnie tyczy się osób które będą napieprzały cuboidy bez liku i namysłu.

Na serwerze trzeba jeszcze dużo zrobić, poprawić ulepszyć, więc czekam na Wasze sugestie, gdy już zaznajomicię się z serwerem. Oczywiście chodzi o rozważne sugestie, jak ktoś będzie chciał napieprzyć rolplaye teleporty srorty, to macie multum publicow gdzie się odnajdziecie:)

Nie wiem co zrobić z creeperami i ich niszczycielską mocą?

Jeśli jesteście zainteresowani grą w takiej formie, śmiało piszcie w komentarzach, a odezwę się na pw:)
  • 18
  • Odpowiedz
@Ktos27: Aaa, spoko :) Nie zrozum mnie źle, nie chce nikomu robić konkurencji czy coś. To jest tylko gra. A wybrałem taką formę serwera, bo uważm że tak powiem nie ogranicza wolności i daje największą satysfakcje z gry. Np. wiesz ciężko zrobić cuboida na sieć kolejek i na przykład po co robić kolejki skoro są teleporty. Na mapie do strikte do budowania ciężko robić mob farmy itp. itd. jeszcze raz
  • Odpowiedz